Načítání obsahu...
Dadazu

O nás

Kdo jsme

Vítáme Vás na stránkách společnosti DADAZU. Dovolte nám krátké představení. Jsme týmem lidí, kteří v oboru návrhů a realizací koupelen pracují dlouhá léta. Od roku 2010 pracujeme společně pod hlavičkou koupelnového studia DADAZU a zaměřujeme se svým působením nejen na Ostravu a její okolí, ale také po celé republice a zahraničí. V našem portfoliu najdete nejen koupelny , ale i samostatné řešení obkladů do interiérů, obývacích pokojů, kuchyní, schodišť, bazénových prvků a také speciální dlažby pro průmyslové stavby atd. Našim cílem je oslovit zákazníky tak, aby od nás odcházeli spokojeni a naši práci doporučovali dál.
Dadazu
Dadazu
Dadazu
Chtěli by jste luxusní koupelnu, ale bojíte se vysokého rozpočtu? Tento problém se snažíme už od počátku řešit tím, že jsme našli výrobce, kteří jsou schopni nabídnout vynikající kvalitu za přijatelnou cenu. Náš zákazník si může vybrat skutečně z toho nejlepšího na trhu s ohledem na své finanční možnosti. Nezastíráme, že rozpočet hraje jednu z velkých rolí, ale stojíme si za tím, že i s nižším rozpočtem dokážeme navrhnout krásnou nadčasovou a kvalitní koupelnu.
Dadazu

Dadazu
dadazu

Proč zrovna nás?

Snažíme se dělat naše zákazníky maximálně spokojenými, vytvořit jim příjemné a profesionální prostředí k výběru jejich požadavků.
Kvalitní značky materiálu
Poradenský servis
Milý a ochotný personál
Konzultace také u Vás doma!